Головна » 2017 » Квітень » 18 » Тиждень поінформованості про дітей із особливими освітніми потребами
11:57
Тиждень поінформованості про дітей із особливими освітніми потребами

Ми різні - ми рівні

У межах проведення тижня поінформованості про дітей із особливими освітніми потребами 03-07.04. 2017 р. в Хмельницькому НВО №28 було проведено марафон малюнків серед учнів 5-7 класів «Ми різні - ми рівні» вчителем образотворчого мистецтва. Учнями школи створено виставку плакатів «Світ довкола нас: я і діти з особливими потребами».

Проведено години спілкування у класних колективах «Моє ставлення до дітей з особливими освітніми потребами» (1-4 класи), «Люди з особливими потребами: очікування та реалії» (5-11 класи). Бесіди щодо соціалізації особливих діток велися на уроках англійської іноземною мовою. Відбувся психолого-педагогічний міні-тренінг для учнів «Стигма та дискримінація». Було проведено педраду «Формування мобільності сучасного вчителя та учня». Оформлено виставки стіннівок і тематичної літератури про дітей із особливими потребами. Випущено шкільну газету «Люди з особливими потребами: Хто вони?».

Проведено анкетування учнів «Моє ставлення до дітей з особливими потребами», яке дало змогу дітям поміркувати про проблему особливих діток, проаналізувати своє ставлення до них. Проведено методичний круглий стіл з класними керівниками «Організаційно – методична підготовка сучасного вчителя до навчання та виховання учнів із особливими освітніми потребами».

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 202 | Додав: grabarmn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: