Головна » 2017 » Березень » 12 » Тиждень англійської мови
21:57
Тиждень англійської мови

Якимчук-Журба Т. М.

Тиждень англійської мови розпочали учні 5-А класу. Захід для паралелі «Travel to Great Britain, England, London» був насичений цікавими відео матеріалами, змістовними інформаційними виступами, проектною роботою до якої були залучені не тільки учні школи, а й завуч Єжонкова Тетяна Анатоліївна і директор НВО Андрійчук Андрій Васильович. Діти розповідали про країну мову якої вивчають, переглядали цікаві відео про столицю Англії –Лондон, співали пісню легендарного гурту « Beatles», з цікавістю брали участь в міні-інтерв’ю і залучали інших до вивчення та розвитку англійського мовлення. По класам були також проведені хвилинки-цікавинки, інформативного змісту про цікаві факти Великої Британії.

Учні 4-их класів брали участь у заході «Let`s learn English and have fun”. Учасники з великим задоволенням інсценізували казки англійською мовою, декламували вірші, співали англомовні пісні та спілкувалися англійською мовою з іншими. Третьокласники показали своє вміння проведення хвилинки відпочинку, супроводжуючи її рухами та піснею іноземною мовою разом з залом. Під час заходу були показані відеоматеріали з фрагментами уроку англійської мови у четвертих класах. Дітям було весело та цікаво у цьому англійському «каламбурі».

Під час заходу "Let`ssing English" на тижні англійської мови, глядачів в залі мотивувала навіть завуч школи Єжонкова Тетяна Анатоліївна разом з учнем 8-Г класу Владом Чупруном))). Учні різних вікових категорій співали англомовні пісні і розповідали значення музики в житті людини.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 182 | Додав: grabarmn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: