Головна » 2017 » Жовтень » 5 » Педагогічна практика слухачів курсів з підвищення кваліфікації вчителів хімії та біології
20:42
Педагогічна практика слухачів курсів з підвищення кваліфікації вчителів хімії та біології

27 вересня 2017 року в Хмельницькому навчально-виховному обєднанні №28 відбулась педагогічна практика слухачів курсів з підвищення кваліфікації вчителів хімії та біології при Хмельницькому обласному інституті післядипломної педагогічної освіти. З вітальним словом виступили завідувач науково-методичного центру Департаменту освіти та науки Хмельницької міської ради Каліночкіна Ю.М., методист з хімії ХОІППО Дубковецька Г.М., методист з біології ХОІППО Мирна Л.А., директор школи Андрійчук А.В.

Надзвичайно творчо, щиро, дружньо педагоги НВО № 28 Гонтар В.Д., Мельницька Л.П., Лемешко С.М., Дроздик Л.Д., Лавренчук О.М., Вальоса Л.А., практичний психолог Лопушинська Т.О., соціальний педагог Роздобутько Н.Ю. поділились своїм досвідом у проведенні відкритих уроків з хімії та природознавства, коуч-сесії з психології, виховного заходу з біології. Така практика надала можливість вислухати думки та ідеї своїх колег, обговорити пріоритетні завдання і проблемні питання розвитку освіти, набути практичних навичок роботи з учасниками навчально-виховного процесу різних вікових категорій.

 

  

 

 

Фото з семінару.

 

 

 

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 171 | Додав: grabarmn | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: