Головна » 2015 » Березень » 2 » Міський семінар з української мови та літератури
13:27
Міський семінар з української мови та літератури

17 лютого 2015 року для вчителів української мови та літератури на базі Хмельницького навчально-виховного об’єднання № 28 відбувся  міський семінар з теми «Формування  предметних компетентностей школярів засобами сучасних технологій на уроках української мови та літератури», метою якого було презентувати досвід роботи вчителів  української мови та літератури НВО № 28. Методист науково-методичного центру управління освіти Хмельницької міської ради Копія В.В. вказала на актуальність теми семінару.

Керівник навчального закладу презентувала Хмельницьке навчально-виховне об’єднання  №28, звернула увагу на основні завдання, які стоять перед сучасною школою, шляхи їх розв’язання вчителями НВО № 28, звернула особливу увагу на необхідність цілеспрямованого національно-патріотичного виховання в школах та ознайомила із системою національно-патріотичного виховання  в НВО № 28. Загородня Ю.В., Кулішко Я.А. представили творчий звіт МО вчителів української мови та літератури.                              

Заступник директора з навчально-виховної роботи Космач Н.П. презентувала досвід роботи вчителів НВО № 28 з питання компетентісно-діяльнісного підходу до організації навчально-виховного процесу.

У рамках семінару були проведені відкриті уроки в 6-Б класі на тему «Повторення вивченого про прикметник» (вч. Войтюк Т.В.), в 10-А класі на тему «Леся Українка. «Сontra spem spero!» -  світоглядна декларація cильної вольової особистості. Громадянська лірика «І ти колись боролась, мов Ізраїль»  (вчитель Галецька Т.В.). Вчителями Мельник Н.В., Рябовою С.М.  проведена літературно-музична композиція « Я син свого народу», присвячена 80-річчю з дня народження В.Симоненка. 

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 382 | Додав: grabarmn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: