Головна » 2016 » Травень » 19 » 19 травня - Всесвітній День вишиванки
18:36
19 травня - Всесвітній День вишиванки

19  травня - Всесвітній День вишиванки -  учні та вчителі Хмельницького  НВО№28, відзначили святом «Моя вишиванка-душа України».

Моя вишиванко, червона калино,      
     Ти символ Вітчизни з прадавніх віків.
  Моя вишиванка – душа України,
  І зірка яскрава для дочок – синів.

 

Урочисте дійство мало на меті  зберегти  та примножити споконвічні народні традиції творення та носіння  вишитого українського одягу, формування національної самосвідомості,  виховання патріотизму та пошани до українських народних традицій та звичаїв.

Учасники загальношкільного свята дізнались про  історію його виникнення, про характерні елементи подільської вишиванки,яскраво продемонстрували різноманітність орнаментів під час дефіле в вишитих сорочках та взяли участь у  святковому параді.

Протягом дня лічильна комісія підраховувала кількість учнів,одягнутих у вишиванки, для встановлення нового загальношкільного рекорду.

Рекорд встановлено! На свято  «Моя вишиванка-душа України» одягнули національне українське вбрання 1230 учнів. Рекордсменами стали учні 4-х та 5-х  класів, які усі прийшли до школи  у вишиванках. Це свідчить про те, що ми шануємо, пам’ятаємо, підтримуємо та примножуємо українські традиції!

 

 

 

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 306 | Додав: grabarmn | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: