ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

НАКАЗ

24.09.2018 року                         Хмельницький                                          № 236

 

Про закріплення території обслуговування

за закладами загальної середньої освіти та

зарахування учнів на 2019/2020 навчальний рік

                   Керуючись Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування», Порядком зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 № 367 (надалі Порядок, постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», Положенням про Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, з метою забезпечення права та територіальної доступності для здобуття початкової та базової загальної середньої освіти в закладах освіти м. Хмельницького

НАКАЗУЮ:

 1. Закріпити територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської ради згідно з додатком. (додається).
 2. Визначити дату початку приймання заяв про зарахування дітей до першого та п’ятого класів закладів загальної середньої освіти міста 01 лютого 2019 року.
 3. Відділу загальної середньої освіти та виховної роботи Департаменту освіти та науки (Бакалюк Н.М.):
  1. Вжити заходів щодо забезпечення доступності для здобуття початкової та базової загальної середньої освіти дітьми шкільного віку, які проживають на території міста.
  2. Здійснювати планування мережі та контингенту учнів закладів загальної середньої освіти з урахуванням територіальних особливостей та території обслуговування закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького.
  3. Проводити аналіз статистичних даних, отриманих шляхом обробки деперсоніфікованої інформації про здобувачів освіти, для удосконалення території обслуговування закладів загальної середньої освіти відповідно до проектної потужності закладів.
 4. Керівникам закладів загальної освіти:
  1. Здійснити прийом заяв про зарахування дітей до першого та п’ятого класів закладів загальної середньої освіти міста до 31 травня 2019 року, про зарахування до 10 класу- до 15 червня 2019 року.
  2. Зарахувати до першого та п’ятого класів (у тому числі шляхом переведення до нього учнів 4 класу) всіх дітей, місце проживання яких на території обслуговування закладу освіти підтверджене, а також дітей, які є рідними (усиновленими) братами та /або сестрами дітей, які здобувають освіту у цьому закладі, чи дітьми працівників закладу освіти, чи випускниками дошкільного та початкового підрозділу закладу освіти (у разі їх наявності) до 01 червня 2019 року(включно).
  3. Зарахувати шляхом переведення до 10 класу випускників 9 класу закладу освіти до 15 червня 2019 року (включно).
  4. У разі наявності вільних місць, до 15 червня 2019 року зарахувати до першого та п’ятого класів, після 15 червня 2019 року до 10 класу дітей, які не проживають на території обслуговування та не є випускниками структурних підрозділів закладу, з дотриманням вимог Порядку.
  5. Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів загальної середньої освіти.
  6. Здійснити планування мережі класів і контингенту учнів на 2019/2020 навчальний рік з урахуванням території обслуговування закладу освіти.
  7. Оприлюднювати інформацію про спроможність та закріплену територію обслуговування, кількість учнів та наявність вільних місць на веб-сайті закладу освіти згідно з пунктом 7 розділу 1 Порядку.
 5. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Департаменту освіти та науки С. Губай.

В.о. директора Департаменту Л. Корнієцька


Території обслуговування закріплені за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської ради (додаток)


 

 Оголошення!

Шановні батьки майбутніх першокласників!

з 05 лютого 2019 року проводиться набір до 1-го класу Хмельницького НВО № 28

на 2019-2020 н.р.

При собі мати такі документи:

 • свідоцтво про народження дитини (оригінал)
 • ксерокопія свідоцтва про народження дитини
 • паспорт одного з батьків (який пише заяву)
 • ксерокопія паспорта одного з батьків (перша сторінка)
 • копію документа, що підтверджує проживання у будинку мікрорайону 
 • медичну довідку дитини за формою № 086-1/о 

Прийом батьків:

Вівторок            11.00-13.00 год.

П’ятниця          11.00-13.00 год.

      05 та 08 лютого 2019 року о 11.00 годині відбудуться інформаційні
                              збори для батьків першокласників