ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ ТА НАУКИ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

 

НАКАЗ

 

05.02.2018 року Хмельницький № 34

 

 

Про закріплення території обслуговування

за закладами загальної середньої освіти

комунальної форми власності

Хмельницької міської ради

 

Керуючись Законами України «Про освіту», «Про загальну середню освіту», «Про місцеве самоврядування», постановою Кабінету Міністрів України від 13 вересня 2017 року № 684 «Про затвердження Порядку ведення обліку дітей шкільного віку та учнів», Положенням про Департамент освіти та науки Хмельницької міської ради, з метою забезпечення територіальної доступності для здобуття початкової та базової загальної середньої освіти в закладах, що найбільш наближені до місця проживання здобувачів освіти м. Хмельницького

 

НАКАЗУЮ:

 

 1. Закріпити територію обслуговування за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської ради згідно з додатком. (додається)
 2. Керівникам закладів загальної середньої освіти:
  1. Забезпечити організацію освітнього процесу з дотриманням вимог законодавства щодо доступності, обов’язковості та законних інтересів здобувачів загальної середньої освіти.

Постійно

  1. Здійснювати планування мережі класів та контингенту учнів з урахуванням території обслуговування закладу освіти.

Постійно

  1. Забезпечити відкритий доступ до інформації про територію обслуговування на загальнодоступних ресурсах закладу освіти.

До 01.03.2018 р.

 1. Відділу загальної середньої освіти та виховної роботи Департаменту освіти та науки (Бакалюк Н.М.):
  1. Вжити заходів щодо забезпечення доступності для здобуття початкової та базової загальної середньої освіти дітьми шкільного віку, які проживають на території міста.

Постійно

  1. Здійснювати планування мережі та контингенту учнів закладів загальної середньої освіти з урахуванням територіальних особливостей та території обслуговування закладів загальної середньої освіти міста Хмельницького.

Постійно

  1. Проводити аналіз статистичних даних, отриманих шляхом обробки деперсоніфікованої інформації про здобувачів освіти, для удосконалення території обслуговування закладів загальної середньої освіти у відповідності до проектної потужності закладів.

Постійно

 1. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Директор Департаменту Р. Миколаїв

 

 

 

 

С. Губай

Н. Бакалюк

Н. Крук

 

Території обслуговування закріплені за закладами загальної середньої освіти комунальної форми власності Хмельницької міської ради (додаток)