У Хмельницькому навчально-виховному об'єднанні № 28 були проведені заходи до Дня пам'яті та примирення і Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

 

 

 

Веснянки і гаївки - безцінний скарб української культури...

16.04.2018р. на базі старшої школи, пройшли традиційні веснянки та гаївки. 

Захід підготували Кімаковська Н.В та Рожок Ю.С..

      

 

29.01.2018 Крути... 100 років потому...

"То не чорне гайвороння над степом кружляє, дика орда Муравьйова грізно наступає. Щоб ворога зупинити, на станцію Крути, відправились добровольці - молоді рекрути..... Ой ви, Крути, ой ви, Крути, заступіть собою, бо проллється кров юнача цілою рікою."

Сьогодні у нашій школі відбувся захід присвячений дню пам'яті "Героїв Крут". Рівно 100 років з того моменту, коли на станції Крути відбувся бій між більшовицькою армією та 300-тьма бійцями київського студентського січового корпусу. Саме тоді 300 молодих хлопців поклали своє життя заради свободи України. 
Дякуємо за змістовний захід: педагогу-організатору Кімаковській Н.В та вчителям історії.
Вічна пам'ять героям!!!

 

       

 

День Соборності України— свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.
  Офіційно в Україні День соборності відзначають з 1999 року.

Захід піготували педагог-організатор Кімаковській Н.В та вчитель історії Волкотруб О.А

        

 

 

Серед осінньо-зимових свят виділяється, мабуть, найцікавіше - день Андрія Первозванного, чи, як його ще називають у народі, Калита. Свято припадає на 13 грудня і є логічним продовженням молодіжних гулянь, де юнаки і дівчата шукали собі пару для майбутнього подружнього життя. До прийняття християнства свято називали Калитою. Потім первісна назва була замінена на свято Андрія Первозванного.

 Учні та вчителі хмельницького навчально-виховного об'єднання №28 весело та цікаво провели день Андрія Превозванного.

  Для учнів старших класів підготували театральне дійство Кімаковська Наталія Володимирівна та Рожок Юлія Сергіївна.

 

Гала-концерт військово-патріотичного фестивалю учнівської молоді "За честь! За славу! За народ!".

Учасники фестивалю хореографічний гурток "Соняшник", тріо: Цвігунова Дарина, Садовець Ангеліна, Драч Ліза.

Художній керівник Наталія Кімаковська.

   

   

 

«Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробила не одна, дві революції - Майдан 2004 року, який був Святом Свободи, і Революція 2013 року – Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення до свободи.»

Лінійку до Дня Гідності та Свободи підготувала Кімаковська Наталія Володимирівна.

  

  

  Вшанування пам’яті мільйонів українських селян, які загинули мученицькою смертю від штучного голоду, заподіяного сталінським режимом у 1932-1933 роках.

      

 

День захисника України – свято, що відзначається 14 жовтня у день святої Покрови Пресвятої Богородиці водночас з Днем українського козацтва, Днем створення Української Повстанської Армії.
Своєрідна традиція склалася і в навчально-виховному об'єднанні №28. Уже протягом кількох років саме в цей день наші юні козачата приймають присягу.

 

  

 

 

 

 

 

Традиційні свята в НВО №28

Свято Миколая

Свято музики

День Збройних Сил України

 

День Соборності

Козацькі забави Водіння Маланки