Навчально-виховне об'єднання №28 - Наші переможці
П`ятниця, 02.12.2016, 22:49
НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНЕ ОБ'ЄДНАННЯ №28
ГоловнаРеєстраціяВхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Форма входу
Пошук
 Наші переможці

                                       

 Переможці олімпіад, МАН, конкурси
 2013-2014 н. р.

№ п/п ПІП учня Предмет Вид конкурсу Вчитель Клас Місце
1. Шелестюк Денис Географія Олімпіада Загоровський П.В. 8-В ІІІ
2. Сизухіна  Ірина Географія Олімпіада Цалай В.С. 9- ІІІ
3. Малий Віталій Географія Олімпіада Мала І. Л. 11-А ІІІ
4. Відлацька Вікторія Економіка Олімпіада Мала І. Л. 10-А ІІ
5. Мамій Катерина Укр. мова Олімпіада Рябова С.М. 7-А ІІІ
6. Шелестюк Денис Укр. мова Олімпіада Тарнавська В М. 8-В ІІІ
7. Шелестюк Денис Біологія Олімпіада Вальоса Л. А. 8-В ІІІ
8. Відлацька Вікторія Біологія Олімпіада Лемешко С.М. 10-А ІІІ
9. Жиденко Вікторія Фізика Олімпіада Щур В.М. 7-Б ІІІ
10. Дмитришин Роман Труд. н. Олімпіада Заболотний Д. А. 8-Б ІІІ
11. Євженко Ілона  Обслуг. праця Олімпіада Токаренко Л. М. 10-А ІІІ
12. Шелестюк Денис Хімія Олімпіада Мальована Г. А. 8-В ІІІ
13. Калюжняк Анастасія Технічні науки МАН Грабар М. М. 9-Б ІІ
14. Гейдур Дарина Технічні науки МАН Грабар М. М. 11-А ІІІ
15. Зінько Ольга Укр. мова Конкурс ім. Яцика Войтюк Т. В. 11-А ІІ
16. Шелестюк Денис Укр. мова Конкурс ім. Яцика Тарнавська В М. 8-В ІІІ
17. Гулевата Вікторія Укр. мова Конкурс ім. Яцика Рябова С.М. 6-Г ІІІ
18. Слободян Анна Укр. мова Конкурс ім. Яцика Мельник Н.В. 9-Б ІІІ
19. Шелестюк Денис Мовно-літературний Конкурс ім. Шевченка Тарнавська В М. 8-В ІІІ
20. Пертусюк Вікторія Мовно-літературний Конкурс ім. Шевченка Рябчук Л. В. 9-Б ІІІ
Переможці олімпіад, МАН, конкурси
2012-2013 н.р.

Переможці олімпіад, МАН, конкурси

2011-2012 рр.

Переможці ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з економіки
 
ІI місце Стрілець Юлія Вікторівна 11-А клас 
«Економіка»
Науковий керівник - Мала Ірина Леонівна 
Переможці ІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту
науково-дослідницьких робіт учнів-членів Ман України

ІI місце Стрілець Юлія Вікторівна 11-А клас
 «Інформатика»
Науковий керівник - Грабар Марія Миколаївна 
             
№ п/п Прізвище, ім'я, Побатькові Предмет Вид конкурсу Вчитель Клас Місце
1 Глівінська Анастасія хімія олімпіада Мальована Г.А. 10-А      ІІІ
2 Глівінська Анастасія історія олімпіада Волкотруб О.А. 10-А ІІІ
3 Мельник Андрій історія олімпіада Волкотруб О.А. 11-А ІІІ
4 Щерба Юлія економіка олімпіада Мала І.Л. 11-А ІІ
5 Щерба Юлія Українська мова і література олімпіада Войтюк Т.В. 11-А ІІІ
6 Шелестюк Денис математика олімпіада Кобля Р.М. 6-В ІІ
7 Стецюк Катерина педагогіка та психологія олімпіада Лопушинська Т.О. 11-Б ІІІ
8 Пукас Аліна трудове навчання олімпіада Токаренко Л. М. 11-Б ІІ
9 Стрілець Юлія інформатика МАН Грабар М.М. 11-А І
10 Щерба Юлія економіка МАН Мала І.Л. 11-А ІІ
11 Стрілець Юлія Українська мова і література конкурс ім. Яцика Войтюк Т.В. 11-А ІІІ
12 Мамій Катерина Українська мова і література конкурс ім. Яцика Уласюк Л.С. 5-А ІІІ
13 Слободян Анн Українська мова і література конкурс ім. Яцика Мельник Н.В. 7-Б ІІІ
14 Мамій Катерина Українська мова і література конкурс ім. Т. Шевченка Уласюк Л.С. 5-А ІІ

Переможці олімпіад і МАН

2010-2011 рр.

№ п/п

Прізвище, ім'я, Побатькові

Предмет

Олімпіада, або МАН

Вчитель

Клас

Місце 

1.

Філоненко Вікторія

Українська мова і література

Олімпіада

Тарнавська В.М.

8

ІІІ

2.

Єрмоленко Інна

Українська мова і література

Олімпіада

Войтюк Т.В.

11

ІІІ

3.

Єрмоленко Інна

Історія

Олімпіада

Варцаба Т.С.

11

ІІ

4.

Семенюк Марина

Право

Олімпіада

Будник Н.М.

9

ІІ

5.

Єрмоленко Інна

Економіка

Олімпіада

Мала І.Л.

11

ІІІ

6.

Щерба Юлія

Економіка

Олімпіада

Мала І.Л.

10

ІІІ

7.

Пукас Ангеліна

Обслуговуюча праця

Олімпіада

Токаренко Л.М.

10

ІІІ

8.

Тімошков Ілля

Хімія

Олімпіада

Мальована Г. А.

11

ІІ

9.

Буртовий Денис

Біологія

Олімпіада

Вальоса Л. А.

8

ІІІ

10

Глівінська Анастасія

Біологія

Олімпіада

Лемешко С.М.

9

ІІІ

11

Якимець Юлія

Українська мова

МАН

Войтюк Т. В.

11

ІІ

12

Стрілець Юлія

Інформатика

МАН

Грабар М.М.

10

ІІ

13

Шатайло Ольга

Економіка

МАН

Мала І. Л.

11

ІІІ

14

Зінько Юлія

Історія

МАН

Денесенко А.Т.

11

ІІІ

15

Андрійчук Ірина

Історія

МАН

Денесенко А.Т.

11

ІІІ

16

Данчук Вадим

інформатика

конкурс "Юний програміст"

Грабар М.М.

9

ІІ

Copyright MyCorp © 2016
Календар
«  Грудень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архів записів
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 170
Безпечний Інтернет
Освіта
Педагогічна преса
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Безкоштовний конструктор сайтів - uCoz