У Хмельницькому навчально-виховному об’єднанні № 28 пройшов місячник поінформованості про дітей з особливими освітніми потребами.

  Протягом квітня були проведені уроки доброти для учнів 1-4 класів «Кожна дитина особлива» та 5-11 класів «Неповторність кожної людини», «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

  Діяв кінолекторій «Твори добро по всій планеті», в межах якого діти мали можливість переглянути відео «Мозок Уго», «Світ очима аутиста», «Неймовірні здібності», «Вір у себе», «Соловейко з одним крилом», «Мій братик з Місяця», «Тамара – не чую, танцюю» та інші.

  Проводилися групові психологічні бесіди «Кожна людина – головне чудо світу», розроблялися соціально-педагогічні та психологічні рекомендації для вчителів по взаємодії з дітьми з особливими освітніми потребами.

  Працювала «Лабораторія графології», працівниками та клієнтами якої могли себе відчути і діти, і дорослі, у тому числі – з особливими потребами.

  Протягом місячника функціонували виставки стіннівок, тематичної літератури про дітей з особливими освітніми потребами, діяв інформаційний стенд.

  «Виросло» в освітньому закладі Дерево Побажань «Діти – дітям».

  Були розповсюджені листівки про толерантність у висловах відомих людей.

  Проведено акцію «М’яка іграшка власними руками», найкращі вироби було передано в кабінет психолога для роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

  Відбулися зустрічі дітей із представниками юстиції львівського католицького університету «Емаус» та центру «Карітас», якими були проведені групові просвітницькі заходи та вікторини для учнів різних вікових категорій.